logo

Podmínky online rezervačního systému Email

REZERVAČNÍ ON-LINE SYSTÉM

a)    Rezervační on-line systém slouží k rezervaci tenisových kurtů. Na stránkách www.tenis-trebic.cz přejděte na odkaz ONLINE REZERVACE, zde se zaregistrujte a bude Vám umožněn přístup do rezervací. Nezaregistrovaný hráč si nemůže vytvořit rezervaci.

b)    U krátkodobých pronájmů má klient možnost zarezervovat si termín max. 30 dní předem a platba na místě v hotovosti dle platného ceníku. STORNO PODMÍNKY – rezervace si hráči odhlašují výhradně přes on-line rezervační systém:

Rezervace zrušená více než 24hod předem – storno poplatek 0%
Rezervace zrušená do 24hod předem – storno poplatek 100%

c)    Dlouhodobé pronájmy a rezervace na turnaje zadává do kalendáře obsluha tenisového haly na základě předem smluvených termínů. Klientům je pro tyto účely vytvořena peněženka jednotek, přičemž jedna jednotka je 0,5hod. Počet jednotek je přesně spočítán na dané období. V případě, že se hráči nebudou moci dostavit na rezervovanou hodinu, sami si v online rezervačním systému hodinu odhlásí. Odhlásí-li ji více než 24hod před termínem rezervace, pak se jim v plné míře započítá náhrada, tzn. že se jim jednotky přičtou zpět do peněženky a hráči budou mít možnost si náhradu vyčerpat v jiném termínu, vždy ale tak, aby jednotky vyčerpali do konce daného období. V případě, že se hráči v online rezervačním systému odhlásí v době kratší než 24hod předem, pak nemají nárok na náhradu a jednotky se do peněženky nepřičtou.

d)    Mají-li hráči sjednaný dlouhodobý pronájem a navíc si vytvoří jednorázovou rezervaci mimo dlouhodobý pronájem, pak mohou rezervaci zaplatit buď hotově nebo použít jednotky z peněženky. Zde je ale potřeba brát na vědomí, že jednotky nevystačí na celé období dlouhodobého pronájmu.

 

Služby

 

VYPLÉTÁNÍ TENISOVÝCH RAKET

Tel.: 603 375 461

Miroslav Kij


Partneři a odkazy

 

VIA ALTA

 

Fertia

 


Založeno na Joomla!. Designed by: Joomla Template, Host Assured reviews. Valid XHTML and CSS.